Ara: Şiir Dinle Video Şiirler

SairBul.com Yardım Konuları ve Cevaplar:

SairBul.com nedir?

SairBul.com, Türkiye'nin edebiyat portalı siirkolik.com'un şair ansiklopedisi projesidir.

SairBul.com'un amacı nedir?

Sitemizin temel amacı, geçmişten günümüze edebiyat dünyamızda yer edinmiş usta şairlerimizi tanıtmak ve yeni kuşaklara sevdirmektir. Sairbul.com'da usta şairlerimize ait biyografi, şiir, fotoğraf, video, kitap ve albüm vb. birçok içeriğe rahatlıkla ulaşabileceksiniz.

SairBul.com'a nasıl şiir gönderebilirim?

SairBul.com'a şiir göndermek için şiir portalı siirkolik.com'a üye olmanız ve kimlik onaylı üye sayılan "Onaylı Üye" kategorisine girip en az 20 eser eklemiş olmalısınız.

SairBul.com'da şiirlere nasıl yorum yazabilirim?

SairBul.com'un temel amacı şiirlere eriştirebilmektir. Şiirlere yorum yazmak ve size ait beğeni listesi oluşturabilmek için siirkolik.com'a üye olabilirsiniz.

SairBul.com'da hata bildirimini nasıl yapabilirim?

SairBul.com'un gelişmesi için katkıda bulunabilirsiniz. Herhangi içerikte bilginin yanlış olduğunu ya da eksik olduğunu düşünüyorsanız lütfen bizimle iletişime geçiniz.

SairBul.com'da aradığımı bulamadım?

Sitemizde yaptığınız arama sonucu aradığınızı bulamadıysanız muhtemelen aradığınız içerik sitemiz kayıtlarında bulunmamaktadır. İçeriğimizin genişlemesine yardımcı olmak isterseniz lütfen arayıp bulamadığınız içeriği bize rapor ediniz.

SairBul.com'da nasıl gönüllü editör olabilirim?

Lütfen iletişim sayfamızdan bize kendinizi tanıtarak, katkıda bulunabileceğiniz alanları belirtiniz.

Okumak istediğim bazı şairlerin şiirleri yarım, neden?

Ahmet Haşim, Ahmet Muhip Dıranas, Behçet Necatigil, Bedri Rahmi Eyüboğlu, Cemal Süreyya, Ece Ayhan, Edip Cansever, Fazıl Hüsnü Dağlarca, Nazım Hikmet Ran, Necip Fazıl Kısakürek, Orhan Veli Kanık, Özdemir Asaf şairlerimize ait şiirlerin telif hakkı Yapı Kredi Kültür Sanat ve Yayıncılık A.Ş.'ye aittir. Kendileriyle yapmış olduğumuz anlaşma gereği, şiirlerin bu şekilde yayımlanması uygun görülmüştür. Bu sebeple, bu şairlerimizi tanıtım amaçlı sadece 10'ar şiirlerini tam metin olarak yayımlayabiliyoruz. Adı geçen şairlerimizin şiirlerini okumak istiyorsanız lütfen kitaplarını satın alınız.

Sık Sorulan Sorular haricinde bize görüş, öneri ve eleştirilerinizi iletmek için lütfen buraya tıklayın.

amung